Praktyki w Techlandzie

Dla wszystkich osób, które pasjonują się grami video i chcą poznać „od środka” proces ich tworzenia, przygotowaliśmy program płatnych praktyk, które można odbyć w dogodnym momencie przez cały rok. Po zakończeniu praktyki każdy uczestnik otrzyma od nas referencje, natomiast najlepsi mogą liczyć na propozycję stałej współpracy.

Techland Academy wyróżnia:

  • realna możliwość zdobycia praktycznych umiejętności poprzez faktyczną pracę przy rozwijanych przez nas projektach,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w profesjonalnym zespole doświadczonych specjalistów, tworzących od wielu lat gry video,
  • szansa poznania najnowszych technologii informatycznych,
  • możliwość zapoznania się ze sposobem prowadzenia rozbudowanych projektów informatycznych, organizacji czasu i pracy zespołowej.

Idealny Kandydat do Techland Academy to...
...przede wszystkim pasjonat gier. Chce nie tylko grać, ale i je tworzyć, i czuje, że to dla niego sposób na życie. Zna rynek gier video lub na platformy mobilne – w zależności od tego, do jakiego działu aplikuje. Poza tym, ma hobbistyczne lub akademickie doświadczenie w interesującym go obszarze. Zetknął się już w jakikolwiek sposób z procesem tworzenia gier.

Informacje organizacyjne

Praktyki są płatne. Praktyka trwa 1 miesiąc w wymiarze pełnego etatu (40h tygodniowo). Istnieje również możliwość rozłożenia praktyki w dogodny dla Ciebie sposób (nie mniej niż pół etatu – 20h tygodniowo). Praktykę można odbyć w dowolnym momencie przez cały rok.

Zapraszamy!

Przetwarzanie...
Nasza strona używa ciastek, co może oznacza, że wiemy gdzie jesteś...ale nie wiemy. Naprawdę. Także nie martw się - nie wyślemy za Tobą hordy zombie. Ciastka potrzebne nam są do większej personalizacji strony, np. odpowiedniej wersji językowej. Jesli jednak nie chcesz naszego ciastka, możesz je odrzucić poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki.