FAQ

 1. Chcę aplikować na jedno z wymienionych stanowisk. Jak to zrobić?

  Najprostszym sposobem aplikowania jest przesłanie swoich dokumentów poprzez system na stronie internetowej (przy każdym z ogłoszeń). Nie zapomnij dołączyć nie tylko CV i listu motywacyjnego, ale także próbki swojej pracy w postaci np. linku do portfolio czy showreela.

 2. Jak przebiega proces rekrutacji w Techlandzie?

  Po otrzymaniu i analizie dokumentów, nasz zespół rekrutacyjny kontaktuje się z osobami, które chcielibyśmy zaprosić do kolejnych etapów selekcji. Zwykle jest to rozmowa rekrutacyjna, odbywająca się w studio, do którego aktualnie rekrutujemy (w wyjątkowych sytuacjach aranżujemy spotkania przez Skype). Często prosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego, czasami też zdarza się, że jeszcze przed zaproszeniem na rozmowę, ktoś z Działu HR kontaktuje się z Kandydatami w celu uszczegółowienia informacji zawartych w CV. Niektóre procesy rekrutacji realizujemy przy użyciu narzędzia Video Recruiter.

  Kolejne etapy rekrutacji przebiegają różnorodnie w zależności od stanowiska. O dokładnym przebiegu procesu rekrutacji na dane stanowisko zostaniesz poinformowany podczas rozmowy telefonicznej lub pierwszego spotkania.

 3. Chciałbym aplikować na kilka stanowisk – co zrobić?

  Aplikuj na wszystkie. W ten sposób informujesz nas, że jesteś zainteresowany kilkoma stanowiskami, a nie tylko jednym. Możesz też informację o kilku interesujących Cię pozycjach zawrzeć w liście motywacyjnym. Pamiętaj jednak, że im bardziej stanowisko odpowiada Twojemu profilowi zawodowemu, tym większa szansa, że pod kątem tego stanowiska zaprosimy Cię do dalszych rozmów.

 4. Nie mogę znaleźć stanowiska odpowiedniego dla mnie.

  Nic nie szkodzi. Zawsze szukamy osób, które czują pasję do tego, co robią i chcą wykorzystać swoje umiejętności w procesie tworzenia gier. Zajrzyj i aplikuj na naszą ofertę ogólną.

Przetwarzanie...
Nasza strona używa ciastek, co może oznacza, że wiemy gdzie jesteś...ale nie wiemy. Naprawdę. Także nie martw się - nie wyślemy za Tobą hordy zombie. Ciastka potrzebne nam są do większej personalizacji strony, np. odpowiedniej wersji językowej. Jesli jednak nie chcesz naszego ciastka, możesz je odrzucić poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki.